Історія бренду Lucom починається в епоху економічних потрясінь, відому як буремні 90-ті. Саме в це час ініціативний чоловік прийняв рішення і здійснив його - побудував з підручних матеріалів плотик і спустив його на води річки бінесу. Побудова  плотика сама по собі цікава і повчальна, але це інша історія.
Наша історія починається з плавання цього плотика. Не варто тут описувати усіх пригоди плавання цією рікою, варто згадати, що воно було захопливе. На шляху зустрічались і небезпечні пороги, і масивні загати, і лабіринти розливів ріки. Найважливіше, що плотик став вже не таким маленьким і досяг моря Ейті. І виявилось це море червоним. Червоним від крові. Незлічені кількості різних плавучих засобів бороздили це море. Вони зіштовхвались між собою, топили один другого, брали на абордаж, губили величезну кількість оснащення та людей. А в воді їх чекали зграї акул та морські монстри, які роздирали усе на шматки. Додайте до цього ще коловороти, шторми та періоди повного штилю... Уявіть собі скільки потрібно мужності, винахідливості, терпіння лише для того, щоби залишитись на плаву. А плавати прийшлось довго, з десяток років.
Це плавання отримало незвичайну винагороду - цей плотище (його увесь час перебудовували та розширювали) доплив до краю червоного моря. А далі вода стала набувати блакитного кольору і чим далі до горизонту тим насиченішим ставав колір. Та ось біда - блакитний океан від червоного розділяла полоса води, вспіненої від підводних рифів. Як же їх подолати? Думали-гадали і вирішили зробити те, що робили розважливі люди ще з античних часів - звернутись до втілення мудрості, пізнання та проникливості - легендарної Сови. Так як наміри цих людей були чистими, а бажання - щирими - до них прилетіла сова Букля. І ось що вона розповіла:
- Ця синя вода - це Океан КОМунікацій. Він всесвітній, омиває усі материки та острова і обєднує усі моря. Океан блакитний, бо глибокий та чистий. Там немає крові, бо немає жорстокої конкуренції. Конкуренція не потрібна взагалі в таких величезних просторах та глубоких багатих водах. Вийти в блакитний океан можливо лише здіснивши Стрибок. Стрибок з великої букви, бо ця дія є комплексною і вимагає величезних змін у Ваших душах і у Вашому кораблі. Допомогти зробити стрибок Вам може допомогти лише одна істота. Це ментальна істота. Її не можна доторкнутись, помацати, але тим не менш вона є. А звати її Лоцман Унікального океану КОМунікацій. В народі звуть її скорочено ЛУКОМ (LUCOM). Лише за допомогою LUCOM ви зможете перебратись через рифи і здійснювати навігацію в Океані КОМунікацій. Я зможу привести до вас цього чарівного Лоцмана, але ви повинні виконати певні умови: посилити стабільність корабля, перетворити його в тримаран. Для цього добавте поплавки Якість та Професіоналізм; підніміть вітрила Довіри; позбудьтесь усього хламу, яке назбирали в червоному морі та побудуйте команду.

Ми виконали умови, а Букля виконала свою обіцянку. Це було 20 років тому.

Ми успішно взяли барєр і впевнено поплили блакитним ОКЕАНОМ.
Дотепер  LUCOM з нами у вільному плаванні і служить людям. А як же без нього?