Рух — це життя.
Сьогодення як ніколи раніше підтверджує цю аксіому. Ми їдемо, летимо, пливемо і намагаємось встигнути за змінами, мати найсвіжішу інформацію, не втрачаючи зв'язок з рідними та близькими, партнерами по бізнесу.

Наші помічники тепер - смартфони, планшети, ноутбуки. Ці пристрої тримають нас на пульсі світових процесів, скорочуючи відстані між людьми та заощаджуючи дорогоцінній час.

Цікаві факти:
Щорічний приріст використання новинних додатків у смартфонах та планшетах становить 350%.
98% молоді використовує телефон як фотоапарат.

Виходить - основна задача цих гаджетів - з'єднати, знайти, вказати дорогу, розважити, зберегти мить, повідомити про радісну новину! Погодьтесь — такій функціональності можна лише позаздрити

Особливо гостро питання безперебійної роботи технологічного улюбленця стоїть у власників гаджетів, які мають зарядні блоки з вилкою іноземного зразка. Всі ми, перетинаючи кордон в кожній новій країні, зустрічались з різними розетками і стандартами живлення, у світі налічується сила-силенна типів роз'ємів живлення! І більшість з них, почасти, несумісні між собою. Як зарядити, наприклад, смартфон з американською вилкою від європейської мережі? На що в такому випадку потрібно звернути увагу?

Адаптер живлення для переходу на європейську розерку повинен не лише підходити по типу вилки , а й відповідати міжнародним та європейським стандартам для напруги 250V/10A. Особливу увагу звертайте також на якість матеріалів корпусу, контактів та універсальність. Такі перехідники є в асортименті Lucom® і наявні на складі в Україні.

Наприклад код 62.09.8075 — універсальний16А адаптер з американського, британського, італійського, швейцарського та китайського стандартів. З ним Ви можете безпечно живити своїх улюбленців від мережі 220V.
Просто и дууууже зручно!